Banesa në shitje
45000.00 €

  • , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 27.01.2021
Ndryshuar me 27.01.2021
Është shikuar 45 herë
 

Shitet banesa në Taukbashqe
-
| Salloni| Dy dhoma gjumi | Kuzhinë | Koridor | Banjo | Ballkon | 69m² | 45000€
-
Banesa gjendet katin e katër(4), pran Shkollës fillore "Gjergj Fishta" në një ambient të qetë dhe të përshtatshëm për banim i rrethuar me hapsira gjelbruese gjithashtu qasje shumë të lehtë me Qendrën e Qytetit
-
Në çmim është përfshirë edhe vendparkimi për veturën tuaj.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe