Banesë me qira
400.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 18.01.2023

E gatshme prej 1 Shkurti
Leshohet banesa moderne me qera ne tophane afer shkolles meto bajraktari 125m2 me 3 dhoma gjumit plus sallon me kuzhine , komplete e mobiluar me te gjitha te reja , izolim perfekt dimrit vetem pale serioze dhe afatgjate

1 sallone me kuzhine
3 dhoma gjumit
2 banjo
1 shpajz
1 ballkone
Camera 24/7

Cmimi :400 euro

Per me shume info +38344382343

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane