Banesë me qira
300.00 €

  • Tophane , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 03.05.2024
Ndryshuar me 01.07.2024

Lëshohet me qira banesa në lagjen Tophane, rruga Pjeter Bogdani afër qendres dhe Viva Fresh dhe Baholleve. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Ndodhet ne katin e 7, ka ashensor. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Siperfaqe: 87m²
Çmimi: 300
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo dhe WC
• Depo
• Koridor
• Ballkon
Kodi: 3069
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane