Banesë me qira
500.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në Tophane tek xhamia e llapit kompleksi Durguti ne katin e 13-te.
Banesa është e re dhe e pabanuar. Është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme.
Sipërfaqe: 82.09m²
Çmimi: 500
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Banjo
• Depo
• Ballkon
Banesa ka hapësirë të mjaftueshme për parking.

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane