Banesë me qira
900.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Ndryshuar me 14.09.2021
Është shikuar 7 herë
 

Ofrohet me qira Penthouse ne lagjen Tophane. Ky Penhouse ndodhet ne nje nga objektet qe eshte ndertuar me heret, ne nje nga zonat qe eshte kerkuar me shume nga nderkombeatret por edhe vendoret per shkak te pozites dhe qasjes se lehte qe ka. Ka nje siperfaqe prej 175m2 dhe terase 110m2. Sistem qendror te ngrohjes me rryme dhe klime gjithashtu.
Renditja:
Sallon me kuzhine, 4 dhoma gjumi ( njera prej dhomave me banjo ), 2 banjo, depo, korridor.
Qmimi: 900 €

Per informata shtese na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane