Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Ulpianë , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Shitet banesa në Ulpianë afër solitereva dhe restaurant Xhidi.
Gasoniere, ndodhet në katin e 4, nuk ka ashensor.
Sipërfaqe: 26m²
Çmimi: 45000
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana