Banesë me qira
300.00 €

  • ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira per zyre në lagjën Ulpiane

– ID:2004
– Lokacioni:Ulpiane, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2
– Banjo: 1????
– Kati:1 ????
– Siperfaqe:50m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:300 € ????

Lëshohet #banesa me #qira per zyre në lagjën Ulpiane ne Rrugen Bulevardi Deshmoret e Kombit,ne Rrugen per te Rrethi kryesor ( Rrethi i Flamurit) me hymje nga Rruga kryesore. Hapesira Afariste posedon keto Specifika:
2 Njesi pune siç shihet edhe ne Foto te Mobiluara mire, gjithashtu Banjo me dush kabine. Njera Dhome posedon edhe te gjitha elementet e Kuzhines si : Shporet Elektrik , Frigorifer , etj. Hapesira Afariste ndodhet ne Katin e 1 te Banimit dhe eshte ideale per Ushtrimin e Veprimtarive te ndryshme Biznesore si: Kurse te gjuheve te huaja, Zyre Projektuse, Studio Grafike, Administrate, Ordinance, Programim, Avokat, Noter , etj .

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana