Banesë me qira
250.00 €

  • Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Leshohet me qira banesa në lagjen Ulpiana, mbrapa AAK-së. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Sipërfaqe: 30m²
Çmimi: 250
Renditja:
• Kuzhinë me terpezari
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana