Banesë me qira
350.00 €

  • Zyre me qira në Ulpianë , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

▪️Në rrugën Dëshmorët e Kombit, afër Teb Bankes, me 40 m2, kati 1, me kushte shumë të mira pune, e përshtatshme për zyre, si dhe ka këtë renditje:

▪️2 Njësi Pune
▪️Banjo,

ID e pronës: 052

Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana