Banesë me qira
250.00 €

  • Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshohet me qira banesa në Ulpianë. Është e mobiluar e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet afër Mozartit. Është e renovuar.
Çmimi: 250
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana