Banesë me qira
250.00 €

  • Ulpiana , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Leshohet me qira banesa ne Prishtine ne lagjen Ulpiana afer Kishes Katolike. Banesa ka 38m perndryshe dhomen e ndejes/ fjetjes e mobiluar me dy shtreter, kuzhinen e vecante me tavoline buke dhe nje shtrate shtese qe mund te shfrytezohet edhe si dhome ndeje, banjon dhe shpajzin. Banesa eshte ne gjendje shume te mire, e mobiluar ne teresi dhe e pershtashme per qifte.
Cmimi: 250 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana