Banesë me qira
300.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 23148

Banesa gjendet në Ulpianë afër Mollës, ka sipërfaqe 50m² kati i 2-të (pa ashensor).
Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në loakcion me çasje të shpejtë në të gjitha shërbimet.
Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, depo, banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana