Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 52 herë
 

▪️te fontana, me 54m2 kati 3 me lift funksional, ka termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit,
▪️banjo, dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana