Banesë me qira
300.00 €

  • VETERNIK, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 14.08.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Emshir tek Prishtina Stars

– ID:1798
– Lokacioni:Emshir,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo:2????
– Kati: ????4
– Siperfaqe:83m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 300€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Emshir, tek Prishtina Stars ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, dy banjo, ballkonë,depo, koridor, Parking i disponueshëm në kompleks. Banesa është e pamobiluar në tërësi, Me kërkesë të klientit mund të vendoset kuzhina me elemente. Banesa është shumë e përshtatshme për Familjar apo per zyre.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik