Banesë me qira
1250.00 €

  • Veternik, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 21.08.2023

Banesa 67m2 ne shitje ne "Veternik" konkretisht ne kompleksin e ndertuar nga "Al Trade - Linda Premium Rezidenc" kompleks ky ndertuar me standarde europiane, banesa pozicionohet ne katin e katert me ashensor dhe ka kete organizim:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Shpajz
- Terrase

Ajo çka e bene tejet te veçant kete kompleks eshte sistemi Smart home ku ka te instaluar thithes elektrike ne mur te centralizuar, ngrohje me sistem privat (kallda) si dhe klime, rrjet te internetit me te shpejtin per momentin me fibra obtike
Çmimi: 1250€/m2
R4164
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik