Banesë me qira
270.00 €

  • Veternik, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2023

Banesa - Zyre 76m2 me qira ne "Veternik" saktesisht ne kompleksin "F dhe A Inxhinjering" afer me "Spitali Amerikan". Banesa ndodhet ne katin e 9-te me ashensor dhe ka kete formacion:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- WC
- Shpajz
- Terrase

Banesa eshte teresisht e zbrazur dhe si e tille leshohet me qira, posedon te instaluar ngrohje qendrore me sistem privat (kallda) eshte e pershtatshme per banim ose per zyre
R4171
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik