Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 24.05.2024

ID e Pronës:
18956
Çmimi:
me marrëveshje
Madhësia e pronës:
xx m²
Dhomat e fjetjes:
2
Sallon - Kuzhinë:
11
Banjo:
1
Lloji i pronës:
Banesë
Statusi i Pronës:
Me qira

Banesa gjendet në Veternik tek pishina Stepi, banesa është mirë e mobiluar dhe organizuar me të gjitha pajisjet e nevojshme.

Objekti banesor posedon ashensor funksional.

Banesa ka këtë renditje: sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe koridor.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik