Banesë me qira
400.00 €

  • Lagjia Arbëria , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 16 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia,super eksluzive afer Minimax rruga Ferid Curri afer Ambasades Amerikane , ndertim i Pushkolli Group afer do te vije rruga kryesore.
Kati:3
Sipërfaqe:94 m2
Çmimi i qirasë:400 plus depozita
Renditja:
Sallon me kuzhinë
2Dhomë gjumi
Banjo dhe wc
Ballkon
Korridor.

Na kontaktoni ne nr 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)