Banesë me qira
300.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 21 herë
 

ID: 53496
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Bregun e Diellit, me kushte shum te mira banimi. Banesa posedon nje siperfaqe prej 65m2, dhe gjendet ne katin e 3-të, gjendet ne Rr.”Enver Maloku”. Sistemin e ngrohjes e ka nga Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit