Banesë me qira
330.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 16 herë
 

ID: 53736
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 6
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë 1+1 ne Kalabri(Emshir), me kushte shum te mira per banim. Banesa gjendet ne kompleksin ” Prishtina Stars”, është ne katin e 6-të( ka ashensorin funksional). Ka nje siperfaqe prej 60m2, është e mobiluar komplet me te gjitha mobiljet e nevojshme. Ka nje oborr te rregulluar, Parking, Bazen dhe Vezhgim 24/7 nga kamerat e siguris.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)