Shtëpi me qira
350.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 9 herë
 

Lëshohet shtepia me #qira në lagjën Emshir

– ID:1986
– Lokacioni:Emshir. Prishtine
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: shtepi
– Dhoma: 4+1
– Banjo: 1
– Kate: 3
– Siperfaqe:270m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€

Lëshohet #shtepia me #qira në lagjën Emshir Prishtine e cila perbehet nga tre kate, dy kate jane te mobiluara ne teresi. Kati i pare posedon sallon me kuzhine, nje dhome gjumi dhe banjo, kurse kati i dyte tre dhoma gjumi dhe nje banjo. Nxemjet jane me kalda me dru. Posedon edhe podrum e cila mund te shfrytezohet si garazhe e cila nxen tre vetura. Shtepia është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)