Banesë me qira
320.00 €

  • EMSHIR, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 17.09.2023

Lëshohet banesa me qera në lagjën Emshir

– ID: 477
– Lokacioni: Emshir, – Kalabri
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 2.5
– Banjo: 1– Ballkon: 1
– Cmimi: 320 €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa 57m2 me qera në lagjën Emshir. Banesa posedon dy dhoma dhe kuzhine, me ngrohje qendrore,
Adresa: kalabri,rruga. Hysni gashi, kompleksi banesore:EXDC,
Banesa eshte ne katin e 6.
Lifti funksional.
Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)