Banesë me qira
270.00 €

  • , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 15 herë
 

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në Lagjen e Spitaleve, afer hyrjes per ne QKUK ne rrugen “Holger Pedersen” hyrja -1- kati 2. Banesa posedon Termokos dhe lirohet nga 1 Qershori.

Cmimi: 270 €

Banesa ka kete rendeitje:

Sallon me kuzhine me dalje ne ballkon
1 Dhoma gjumi me dalje ne ballkon
1 Banjo
1 Korridor

Komplet e mobiluar. Banesa ka ujë 24h.

Tel. 045 298 289
+383/ 45298289(VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit