Banesë me qira
350.00 €

  • ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 38 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën ulpiana

– ID:1978
– Lokacioni:Ulpiana, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????
– Siperfaqe:66m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:350 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën ulpiana ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari ndamas, nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana