Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 06.02.2024
Është shikuar 72 herë
 

Super Banese në SHITJE ne lagjen Arberia. Banesa ndodhet ne nje lokacon shume te pershtatshem dhe ofron kushte shume te mira per banim.
Eshte komplet e mobiluar, me te gjitha paisjet e nevojshme per banim.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos dhe shitet me mobile.
Vlen të ceket që banesa është e leshuar me qira afatgjatë për një çift.
Kati: 7 ( lift funksional )
Siperfaqe: 67m2
Çmimi: 1500m²
Renditja:
*Sallon me kuzhine
*Dhome gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Shpajz
*Korridor

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)