Banesë me qira
500.00 €

  • Lagjia Arbëria , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Banesë me qira në lagjen Arberia ,rruga Vicianum i kompleksi Dumnica Group kati i 2 ,afer Meridianit market ,
Banesa eshte extra e mobiluar ne teresi e pabanuar me pare
Banesa pritet te kete nxemje me termokos
Kati: 3 lift funksional
Sipërfaqe:92 m2
Çmimi i qirasë: 500 i diskutueshem me garazh,plus depozita
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2 Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor i madh
+ garazha
Banesa leshohet afat gjate .per qift apo te punesuar dhe te huaj
Banesa posedon edhe garazh te perfshire ne qmim
Për më shumë informata mund të na kontakt
044 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)