Banesë me qira
400.00 €

  • Lagjia Arbëria , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Banesë me qira në lagjen Arbëri rruga Ferid Curri afer Minimax dhe KFOR , shume pak e perdorur
Kati:2 lift funksional
Sipërfaqe: 93m2
Çmimi i qirasë: 400 dhe depozita
Renditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo dhe wc
Ballkon
Korridor

Për më shumë informata mund të na kontaktoni ne numrin 045190019 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)