Banesë me qira
380.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 66810
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 5
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Arbëri(dragodan). Banesa gjendet afër Sach Pizza, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)