Banesë me qira
350.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024

Lëshohet me qira banesa në Arberi, rruga Ferid Curri, te Minimax. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Çmimi: 350
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)