Banesë me qira
400.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa në Arberi, përballë me "Lia Stublla". Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Ka sistemin e ngrohjes me Termokos, ndodhet ne katin e 3.
Sipërfaqe: 70m²
Çmimi: 400
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Depo
• 2 Ballkone

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)