Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në lagjen Arbëria, te Minimaxi. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon
• Koridor

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)