Banesë me qira
400.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në Arbëri, tek objekti i ACG-se. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 1. Ka sistemin e ngrohjes me Termokos dhe me rrymë.
Sipërfaqe: 85m²
Çmimi: 400
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma Gjumi
• Koridor
• Banjo
• Depo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)