Banesë me qira
350.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në lagjen Arbëria, rruga Ahmet Krasniqi. Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa nuk ka termokos.
Çmimi: 350
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni dhe Kuzhinë
• Dhomë Gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)