Banesë me qira
500.00 €

  • Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në lagjen Arbëria. Banesa gjendet në objektin "TREGTIA" afër market "Meridian".
Ndodhet në katin e 5-të, ka ashensor funksional. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim. Ka të gjitha pajisjet e nevojshme.
Banesa posedon ngrohje qendrore si dhe kondicioner.
Sipërfaqja: 88m²
Çmimi: 500
Rënditja
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë
Banesa gjithashtu posedon garazh

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)