Banesë me qira
350.00 €

  • Arbëri, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshoj banesë me qira në Arbëri, banesa gjendet afer Ambasades Amerikane dhe Minimax rruga Ferid Curri. E mobiluar në tërësi,. Gjendet në katin e 2.
Sipërfaqja: 55m²
Çmimi: 350
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)