Banesë me qira
300.00 €

  • Arbëri, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshoj banesë me qira në Arbëri, banesa gjendet përball me Five star kompleksi Butrinti mbi hekurudhe
Banesa ndodhet në katin e 4, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Gjendet në një ndër lagjet më të përshtatme për banim, në afërsi të çdo shërbimi që është i nevojshëm për banorë.
Çmimi: 300 plus depozita ,
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)