Banesë me qira
450.00 €

  • bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën bregu i diellit

– ID:2006
– Lokacioni:Bregu i diellit, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 3????
– Siperfaqe:98m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 450€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën bregu i diellit ne objektin Iliria Building ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, WC, depo , banesa ka lift dhe sigurim, parkim te mjaftueshem dhe gjendet ne katin e trete, kjo banese leshohet per familjar, nxemja eshte me rryme. Banesa gjendet ne nje pozite shume te mire afer rruges B dhe sherbimeve tjera publike. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit