Banesë me qira
300.00 €

  • Bregu i Diellit , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 06.02.2024
Ndryshuar me 14.02.2024
Është shikuar 1071 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Prishtinë, te Bregu i Diellit, te kompleksi VG Construction, afër Viva Fresh dhe Emona Center.

Banesa ndodhet në katin e 3, posedon ashensor. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.

Çmimi: 300

Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

Kodi: 2834

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit