Banesë me qira
230.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 58 herë
 

ID: 21086
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 42 m²
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë e tipit gasonjere në Bregun i Diellit, në rrugen Enver Maloku, banesa gjendet në një vend ku ka afer shtëpin e shendetit, qerdhen, shkollen fillore dhe poashtu ka qasje shumë të shpejt tek rruga B, ndodhet në katin e parë, është e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit