Banesë me qira
280.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 53 herë
 

Banesë me qira në Bregun e Diellit????

▪️ Çmimi 280€????

▪️ Afër rrethit të rrugës C dhe qerdhës ''Dielli'', me 70m², kati 1, me termokos, me klimë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️ Dhomë e ditës,
▪️ Kuzhinë me trapezari
▪️ Dhomë gjumi,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit