Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, te Banesat e Standardit,rruga Ndue Perleshi. Banesa është e mobiluar në tërësi shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka hapësirë të mjaftueshme për familjarë. Ndodhet në katin e parë.
Posedon garazh dhe depo.
Sipërfaqe: 57m²
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit