Banesë me qira
260.00 €

  • Banesë me qira tek Prishtina e Re, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 25.08.2023
Ndryshuar me 30.08.2023

▪️Mbrapa spitalit amerikan, objekti F/A Eingering, me 70m2 kati 3 - me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900 + Viber +WhatsApp
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali