Banesë me qira
200.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 22.12.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjen Hajvali perballe Pallatit te Drejtesise

– ID:2298
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: 1????
– Siperfaqe:61m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: me marreveshje€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen Hajvali perballe Pallatit te Drejtesise dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa eshte shume e pershtatshme per zyre por edhe per banim, ne rast kerkese mobilohet.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali