Banesë me qira
350.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 12.01.2024

Lëshohet banesa per zyre me #qira në lagjen Hajvali tek Pallati Drejtesise

– ID:2363
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????
– Banjo: 1????
– Kati: 3????
– Siperfaqe:68m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa per zyre me #qira në lagjen Hajvali tek objekti i “Avokateve”, tek Pallati i Drejtesise.
Zyra me 68m2, ka dy dhoma punuese dhe banjo, klimatizim, ndriqim natyral si dhe gjithe inventarin e ri.
Cmimi me inventar 400€/muaj, pa inventar 350€/muaj.
Poashtu mund te shfrytezohet si dy zyra te veqanta.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali