Banesë me qira
650.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 12.01.2024

Lëshohet shtepia me #qira në lagjen Hajvali

– ID:2269
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????5+1
– Banjo: 2????
– Kate:2 ????
– Siperfaqe:230m²????
– Ballkon: 2????
– Cmimi: 650€ ????

Lëshohet #shtepia me #qira në Hajvali, në Lagjen Ulpiana e Re. Shtëpia ka orientim ideal nga të gjitha anët, është e ndarë në dy etazha me këtë renditje të hapësirave të brendshme: në katin përdhesë ka qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë të gjumit me banjo personale, tualet dhe depo. Ndërsa, në katin e parë ka katër dhoma të gjumit, dy bnjo dhe dy ballkone.
Shtëpia është pjesërisht e mobiluar, vetëm kati i parë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike të instaluar nën dysheme.
Shtëpia po ashtu posedon hapësirë për vendparkim.
Gjendet në një lagje të qetë dhe private, që ju ofron banorëve jetë të rehatshme e të sigurt.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali