Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 12.01.2024

Lëshohet banesa me #qira në lagjen Hajvali perballe Pallatit te Drejtesise

– ID:2298
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: 1????
– Siperfaqe:61m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: me marreveshje€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen Hajvali perballe Pallatit te Drejtesise dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa eshte shume e pershtatshme per zyre por edhe per banim, ne rast kerkese mobilohet.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali