Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 25 herë
 

Shitet Penthouse në Emshir. Është e gatshme për banim dhe ka hapësirë të mjaftueshme.
Ndodhet në katin e 6 gjithashtu posedon garazh.
Sipërfaqe: 231m²
Çmimi: 225,000
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Depo
• Terrasë e rrethuar nga e gjithë Penthouse me hapësirë 81m2.
Kodi: 2880
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)