Banesë me qira
300.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 34 herë
 

ID: 81790
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 66 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Shefqet Shkupi”, afër Hotel Nartel, ka nje siperfaqe prej 66m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)