Banesë me qira
300.00 €

  • EMSHIR, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 12 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Emshir

- ID:145
- Lokacioni: Banesat e Llesnes(Emshir)
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Kati: 6
- Ballkon: 1
- Cmimi: 300

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Emshir dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,dy dhoma gjumi, një banjo, ballkone, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi!

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)