Banesë me qira
400.00 €

  • , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2023

ID: 63979
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Prishtina e Re
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 9
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në lagjen Prishtina e Re, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Albioni, gjendet ne katin e 9-të, ka sy ashensora funksional, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re